Home » Headline, Kelionės, Uncategorized

Dėmesio!!! 10,000 nemokamų pakvietimų į Japoniją

11 October 2011 12,786 views 12 Comments

Sveiki, spalio 10 d. Japonijos turizmo agentūra paskelbė, kad atsižvelgiant į drastiškai sumažėjusių keliautojų skaičių po Fukušimos atominės elektrinės avarijos kovo mėnesį, 2012 metais iš viso pasaulio bus pakviesta net 10,000 keliautojų, kuriems bus apmokėti lėktuvo bilietai į Japoniją.

Japonijoje fiskaliniai metai prasideda balandžio 1 d., todėl kelionę laimėją laimingieji į Japoniją galės atvykti ne anksčiau nei balandžio mėnesį.

Visi norintys laimėti nemokamus pakvietimus į Japoniją turės internetu registruotis Japonijos Turizmo Agentūros puslapyje, kuriame turės užpildyti specialią anketą ir pateikti planuojamos kelionės planą.

Visgi reikėtų atkreipti dėmesį į tai, jog bus apmokėtos tik lėktuvo išlaidos, tuo tarpu nakvynės bei transporto kaštus ir t.t. turės padengti patys keliautojai. Be to, keliautojai apie savo keliones Japonijoje turės publikuoti specialiame internetiniame puslapyje.

Reikėtų pastebėti, jog iki nelaimės Fukušimoje keliautojų skaičius į abejingų nepaliekančią Japoniją nuolat augo ir 2010 metais siekė 8,6 milijono lankytojų per metus. Deja, bet šiais metais keliautojų skaičius yra sumažėjęs. Šių metų rugpjūčio mėnesį Japonijoje apsilankė 31,9 proc. (t.y. 546,800) mažiau keliautojų nei 2010 metais. Vyriausybės strateginis tikslas iki 2020 m. keliautojų skaičių padidinti iki 30 milijonų per metus.

Kalbant apie Jūsų galimybes laimėti nemokamus lėktuvo bilietus į Japoniją manau šansai yra tikrai pakankamai dideli. Programos tikslas pakviesti kaip galima daugiau keliautojų iš įvairių šalių, tad lietuviai tikrai neturėtų likti nuskriausti. Kai tik bus naujos informacijos susijusios su šiuo klausimu informuosiu savo bloge. Apie lankytinas vietas ir pan.  sudarant kelionės planą galite klausti komentarų skiltyje.

Sėkmės ir iki pasimatymo Japonijoje!!!

12 Komentarai »

 • Modestas parašė:

  Sveiki,

  Kur tureciau registruotis del nemokamo pakvietimo?

 • Jovita parašė:

  o kaip manote, kiek maždaug atsieitų kelionė važinėjant pačioje Japonijoje?

 • Egle parašė:

  Kokia registracijos nuoroda?
  Kol kas skamba kaip būdas susilaukti daug Patinka ir Dalintis

 • aiste parašė:

  Tinginio klausimas, bet vis gi…gal bus tiesioginė nuoroda į anketą?

 • Linas parašė:

  Jau pirmam puslapyje žinutė: “Recently a number of media outlets have publicized articles about “Japan Offers 10,000 free flights to foreigners”, however it is subject to government budgetary approval, and no details have been decided yet. Therefore no related information is included in our website.” Žodžiu, aišku, kad nelabai dar kas aišku :-)

 • gaijin (autorius) parašė:

  Detalesnė info turėtų būti paskelbta Japonijos Turizmo Agentūros http://www.mlit.go.jp/kankocho/en/
  arba šiame puslapyje http://www.jnto.go.jp/eng/index.html

  Bus matyti, kaip viskas galiausiai išsirutulios. Esmė ta, jog jeigu Japonijos vyriausybė skirtų skrydžius su JAL (šios avialinijos iš principo priklauso valstybei) tuomet vienu šūviu nušautų du, o gal ir tris zuikius. Netiesiogiai paremtų JAL, turistai turėtų proga susipažinti su realia situacija, pakeltų keliautojų skaičių ir t.t.

  Kol kas reikia palaukti kol viskas bus nuspręsta galutinai kaip ir kokia forma bus vykdomas planas.

 • Tadas parašė:

  Kad jie dar patys nėra galutinai apsisprendę, žiniasklaida išplatino, o galutinis sprendimas dar nepriimtas.
  http://www.jnto.go.jp/eng/topics/2011/free_flights.html

 • gaijin (autorius) parašė:

  Svarbiausiai, kad Japonijos žiniasklaida rašė jog sprendimas susijęs su finansiniais klausimais iš principo priimtas. Kaip be būtų paleidus tokią naujieną kelio atgal nematau. Turės vyriausybė kažkaip suktis.

 • Ragana Waida parašė:

  Labai noriu nukeliauti į Japoniją – čia viena iš keleto mano svajonių ::) laukiu galimybės užpildyti anketą!

 • Rolandas parašė:

  Mes buriame grupe kelionei i Japonija. Rasykit mums – reikijoga.lt@gmail.com

 • gintaras parašė:

  malonu pavieseti japonijoj nes dauk esu skaites ir labai dekingas uz informacije aciu

Prašome palikite savo komentarą!

Palikite savo komentarą žemiau taip pat galima nuoroda savo svetainės. Galite prenumeruoti komentarus naudodamiesi RSS paslauga.

Rašydami komentarus išlikite kultūringi. Nenuklyskite toli nuo temos. Brukalai nepageidaujami.

Galite naudoti šiuos HTML kodus:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Šiame tinklaraštyje galima naudoti Gravatar simbolius. Galite užregistruoti savo Gravatar.

Japonija, kelionės, keliauti, bilietai, verslas, ekonomika