Home » Featured, Headline

Gaijin.lt vieneri metai!!!

30 July 2011 30,221 views One Comment

2010 m. liepos 6 d. startavo gaijin.lt tinklaraštis skirtas visiems besidomintiems tolimąja Japonija. Prabėgo vieneri metai, tad atėjo laikas apžvelgti ir kartu permąstyti ką pavyko kartu nuveikti per šį laikotarpį. Pirmiausiai pateiksiu trumpą pirmų gaijin.lt veiklos metų statistiką.

  • Tinklaraštyje publikuotas straipsnių skaičius – 33. Dalis straipsnių taip pat publikuoti delfi.lt naujienų portale.
  • Komentarų skaičius – 76
  • Populiariausias straipsnis – Tokyo Sky Tree (東京スカイツリー), kuriame pasakojama apie naujuoju Tokijo ir Japonijos simboliu turintį tapti 634 metrų aukščio Tokijo bokštą. Pastarasis straipsnis sulaukė 1127 skaitytojų dėmesio.
  • Per minėtą laikotarpų gaijin.lt tinklaraštį aplankė virš 3700 unikalių skaitytojų, kurie peržiūrėjo daugiau nei 13 tūkstančių puslapių
  • Tinklaraštis lankytojų sulaukė iš 47 šalių. Daugiausiai tinklaraštyje lankėse Lietuvoje, Japonijoje bei Jungtinėje Karalystėje gyvenantys asmenys, tačiau sulaukta prisijungimų iš Maltos, Islandijos ir netgi Afganistano.
  • 2011 m. gegužės mėnesį įkurta gaijin.lt facenbook grupė šiai dienai turėjo 57 gerbėjus.

Statistika lieka statistika nes ne veltui sakoma, jog „yra melas, didelis melas ir yra statistika.“ Tad kiekvieno lankytojokokybiniai vertinimai yra kur kas svarbesni nei sausa statiska.

Pirmaisiais metais tinklaraštyje daugiausiai rašyta kultūriniais, ekonominiais kalusimais. Šiais metais ketinu parašyti keletą straipsnių apie Japonijos darbo rinkos ypatumus. Taip pat norėtųsi paliesti japoniškos maisto kultūros klausimus. Netgi ir būnant Lietuvoje ar bet kurioje kitoje pasaulio vietoje turint keletą esminių ingridientų galima pasigaminti kur kas „japoniškesnius“ patiekalus nei tai ką mes galime surasti vadinamuose Japoniškuose restoranuose Lietuvoje. Taip pat daugiau dėmesio norėtųsi skirti vizualinia medžiaga iliustruotiems straipsniams. Ir čia pirmoje vietoje turbūt reikės kalbėti apie šiuolaikinę J-pop muziką ar dėmesio vertus meninius filmus. Be abejo, aktuali tema išliks Fukušimos tragedija palietusi kiekvieną iš mūsų. Žinoma, kiekvienojo iš jūsų pageidavimai ir pasiūlymai kokios temos būtų įdomios visuomet yra laukiami (galite rašyti komentaruose).

Tokie tat buvo pirmi metai ir kaip sako japonai 今年もどうぞ宜しくお願いいたします。

Ačiū visiems. Smagaus skaitymo…

gaijin

Komentaras »

  • Linas parašė:

    おめでとう!

Prašome palikite savo komentarą!

Palikite savo komentarą žemiau taip pat galima nuoroda savo svetainės. Galite prenumeruoti komentarus naudodamiesi RSS paslauga.

Rašydami komentarus išlikite kultūringi. Nenuklyskite toli nuo temos. Brukalai nepageidaujami.

Galite naudoti šiuos HTML kodus:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Šiame tinklaraštyje galima naudoti Gravatar simbolius. Galite užregistruoti savo Gravatar.

Japonija, kelionės, keliauti, bilietai, verslas, ekonomika